Connect with us

Show-stil

Ajka ka ditëlindjen, por ky urim i Besit për të na shkríu së qeshuri

Published

on

Ajka feston sot ditëlindjen dhe babi Bes Kallaku nuk mund të ishte më i lumtur.

Aktori i njohur i humorit ka publikuar një foto të vjetër të vajzës së tij kur ishte ende e vogël, dhe duhet ta shikoni për të kuptuar sesi është të kesh babi Besin.

Besi i ka vendosur syzet e tij vogëlushes dhe ka realizuar një foto fantastike që do të mbetet një kujtim i bukur për të dy.

Por më i bukur akoma është dedikimi i tij për Ajkën, që na préku zemrat: ‘Më e sht.renjta, Ajka e jetes, e shpi.rtit, e qiellit! Urime 2-vjetorin bija ime! Ta dua te qeshuren! @xhensilamyrtezaj Faleminderit secilit nga ju per cdo urim! Zoti ju r.ujt!!!’

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj e kanë treguar shpesh herë profilin e vajzës së tyre, dhe tashmë nuk e mbajnë më sékret bukuroshen. Megjithatë fotot e Ajkës kur ishte ende e vogël, në muajt e parë të lindjes na kanë m.unguar!

Facebook

Trending