Connect with us

Lajme

Aksídènt i rèndë në Fushë-Bulqizë, 27-vjeçarja dërgohet në gjendje të rèndë drejt Tiranës

Published

on

Një áksídent i rèndë me pasojë plágosjen ka ndodhur mesditën e sotme në Fushë Bulqizë.

Një automjet tip “Mercedez Benz” është përplásur me furgonin dhe për pasojë janë plágosur tre persona.

Mes tyre është një 27-vjeçare në gjendje të rèndë, e cila është dërguar me urgjencè drejt Tiranës.

Facebook

Trending