Connect with us

Show-stil

Arian Çani largohet nga Klan, ja ku do e shihni “Zonë e Lirë” në sezonin e ri televiziv

Published

on

Moderatori dhe gazetari i njohur shqiptar, Arian Cani do të transmetojë emisionin e tij “Zonë e Lirë” në një tjetër kanal televiziv. Prej vitesh ishim mësuar ta shihnim në “Klan”, por këtë sezon të ri do të shfaqet në kanalin “Abc News”.

Ka reagime të ndryshme për blerjet e këtij televizioni që ka synim të kthehet nga ekran dedikuar vetëm informacionit, në një televizion gjeneralist.

Mbetet reagimi i Canit për të mësuar nëse zërat janë të vërtetë dhe moderatori do të largohet nga ekrani ku shfaqej prej vitesh për të hyrë në dyert e një televizioni të ri.

Facebook

Trending