Connect with us

Sport

De Biasi i jep fund papunësisë, ish-trajneri i Shqipërisë firmos me Kombëtaren e…

Published

on

Ashtu siç ishte përfolur prej kohësh Gianni De Biasi tashmë ka firmosur me Azerbajxhanin. Konfirmimin e ka dhënë vetë italiani në profilin e tij në Facebook dhe ka firmosur një kontratë deri më 30 nëntor të vitit 2021. De Biasi do të nisë nga puna e re, ku shfaqet shumë i lumtur dhe shprehet se është gati për një sfidë të re.

“Sot kam nënshkruar kontratën që më lidh me Azerbajxhanin deri më 30 nëntor 2021. Dëshira është e madhe për të filluar një tjetër sfidë të madhe”, shkruan De Biasi.

Facebook

Trending