Connect with us

Lajme

Gjendet një jaht i bràktisur në Shëngjin

Published

on

Një jaht është gjetur i bràktisur gjatë pasdites së sotme në afërsi të Shëngjinit. Burime bëjnë me dije se jahti mban flamurin slloven dhe po punohet nga rojet kufitare të Shëngjinit për ta ankoruar në port.

Nuk dihet ende se kush e ka bràktisur mjetin, ndërkohë që àutoritetet kanë nisur hètimet në lidhje me ngjàrjen.

Facebook

Trending