Connect with us

E pergjithshme

Horoskopi i të hënës/ Shenjat që do të fillojnë një jetë të re

Published

on

Horoskopi i Paolo Fox për ditën e hënë, 7 shtator 2020.

Dashi-Të hënën do të shqetësoheni për financat tuaja. Shtatori do të jetë një muaj që do t’ju ftojë të rishikoni llogaritë tuaja me më shumë kujdes.

Kjo periudhë mund të jetë shumë premtuese nga pikëpamja sentimentale, madje edhe më shumë nëse jeni një beqar që kërkoni një shpirt binjak.

Demi-Nesër Hëna do të kalojë në hapësirën tuaj zodiakale, por nuk do të jetë në gjendje të bëjë shumë nëse po kaloni një moment konflikti në dashuri. Shumë çifte do të duhet të përballen me tensione dhe situata mjaft të hutuara, jo shumë transparente.

A mund të ndodhë që ju keni filluar të vini në pikëpyetje një pjesë të madhe të jetës tuaj, duke përfshirë marrëdhënien tuaj?

Binjakët-Nesër do të jetë fillimi i një jete të re për ju. Afërdita dhe Mërkuri do të jenë të favorshme: pritet një periudhë e mirëqenies dhe vullnetit të madh. Në veçanti, përgjigjet që dëshironi të merrni për disa kohë mund të mbërrijnë të mërkurën dhe të enjten tjetër!

Gaforrja-Nesër dhe të martën do të riktheheni në rrugën e duhur siç duhet të jetë! Duhet thënë se dikush në punë mund të ketë ende disa shqetësime: ndoshta sepse ka pasur pengesa të pakëndshme ose nëse në të kaluarën ata kanë qëndruar të palëvizshëm për një kohë të gjatë.

Luani-Java do të fillojë me këmbën e djathtë, falë pranisë së Venusit në shenjë. Dikush mund të dashurohet me një person që jeton në një qytet tjetër.

Sidoqoftë, në punë do të jetë një kohë mjaft e vështirë, por punoni shumë, sepse shpërblimet do të vijnë. Ju mund të keni njerëz ziliqar pranë jush, jini të kujdesshëm!

Virgjëresha-Tani e tutje, vendimet që do të merrni në dashuri dhe takimet që do të bëni do të jenë shumë të rëndësishme, në funksion të tetorit, kur Afërdita do të arrijë në shenjën tuaj. Nëse marrëdhënia juaj kalon në shtator e paprekur, atëherë do të ketë arritur një qëndrueshmëri të bukur. Në punë do vazhdoni të mbështeteni nga yjet.

Peshorja-Një shërim i bukur në dashuri ju pret dhe mund të harroni tensionet e përjetuara në muajt e kaluar. Shtatori do t’ju sjellë pajtime dhe njohje të reja intriguese. Dëshira për t’u përfshirë do të rritet! Në punë do të ketë akoma disa aspekte për t’u rishikuar. Ju akoma do të duhet të jeni të duruar para se të gjeni stabilitetin që dëshironi prej kohësh. Ndryshime të reja në horizont.

Akrepi-Në dashuri nuk do të mungojë ndjenja në çift, por xhelozia juaj e pakufishme mund të prishë harmoninë me partnerin. Në punë keni gjetur motivim dhe vendosmëri. Dikush mund të marrë një ofertë interesante deri në vjeshtë.

Shigjetari-Java juaj do të fillojë me Venusin në favor. E mërkura dhe e enjtja do të jenë dy ditë premtuese. Ditët ideale për t’u përfshirë, për të dalë nga shtëpia, për të takuar njerëz të rinj dhe për të biseduar.

Facebook

Trending