Connect with us

Show-stil

Johnny Depp akuzon ish-gruan se e ka tradhëtuar, publikohet lista e gjatë e kolegëve të Amber Heart, mes tyre DiCaprio dhe një femër

Published

on

Aktori i njohur amerikan, Johnny Depp akuzon ish- bashkëshorten e tij, Amber Heart për tradhti të shumta.

‘Daily Mail’ bën të ditur se Depp ka përdorur frazën “film pas filmi” pasi thotë se Heart ka pasur lidhje me aktorë si Eddie Redmayne, James Franco, Jim Sturgess, Kevin Costner, Liam Hemsworth, Billy-Bob Thornton, Channing Tatum madje dhe me aktoren Kelli Garner.

Johnny Depp e akuzon Heard-in se ka pasur marrëdhënie jashtëmartesore edhe me milionerin Elon Musk.

Gjatë gjyqit Amber ka treguar se kur jetonte me Depp, ky i fundit ofendonte të gjithë kolegët e saj pasi besonte shumë se ata ishin më shumë se thjesht kolegë pune.

Heard u shpreh se duhej të justifikonte tek Depp pse pranonte rolet në filma. Ndërsa shtoi se situate bëhej më e keqe kur kishte skena seksi ose puthje.
Gjyqi mes tyre pritet të zgjasë tre javë dhe deri më tani çdo deklaratë e dhënë është bërë menjëherë lajm në mediat botërore.

Facebook

Trending