Connect with us

Lajme

Klea Huta dhe Elgit Doda prindër për herë të parë,ja cfarë emri i vendosen

Published

on

Moderatorja shume e dashur per publikun Klea Huta diten e sotme eshte ben nene per here te pare.Lajmin e ka ben te ditur nepermjet nje statusi ne rrjetin social Instagram.Klea ka pstar nje foto te foshnjes qe quhet Krid me nje mbishkrim.

“Si perfundim une linda sic doja vete, ne menyre natyrale me epidural dhe eshte eksperienca me e bukur e jetes time. Linda me Dr. Helidon Klosin dhe Mami Shpresen te cilet kane bere nje pune te mrekullueshme, te persosur, duke u kujdesur deri ne momentin e fundit me nje perkushtim te jashtezakonshem. Nuk kam fjale per trajtimin dhe kujdesin qe kane treguar. Mirenjohese pafund te gjitheve qe me keni qendruar prane, miqve te mi me te ngushte, njerezve te afert, familja ime dhe kedo qe eshte interesuar gjate gjithe kesaj periudhe. E pac jeten te gjate e te lumtur o Bir. Sot e tutje ne jetojme per ty 🙏🏻 zot faleminderit
Por mbi te gjitha faleminderit ty Elgit Doda dashuria e jetes time, shoku im i jetes, e ardhmja ime, familja ime. Te dua sa sta them me dot me fjale. Faleminderit qe ekziston.”shkruan Klea në postimin e saj.

Facebook

Trending