Connect with us

Lajme

Mos vallë Xherdan Shaqiri dhe këngëtarja e njohur shqiptare janë bashkë në pushime?

Published

on

Prej muajsh mediat kanë al.uduar se futbollisti i njohur me origjinë shqiptare Xherdan Shaqiri dhe këngëtarja e njohur Dhurata Ahmetaj janë në një l.idhje prej mëse 1 viti.

D.yshimet janë krijuar fillimish prej udhëtimeve të shpeshta të këngëtares drejt Londrës, ku jeton futbollisti i njohur, teksa disa muaj më parë Prive.al raportoi se burime të s.igurta i kanë konfirmuar se .çifti po jeton një r.omancë të l.umtur.

Ky lajm t.ërhoqi edhe vëmendjen e “The Sun” që i dedikoi një artikull l.idhjes së dy shqiptarëve, që kanë aritur ta fsh.ehin prej një kohe të konsiderueshme.

Tashmë, çifti është vendosur sërish në qendër të vëmendjes pasi mediat po raportojnë se kanë nisur pushimet së bashku. Këngëtarja e njohur ka publikuar disa foto e video në Instastory pa e specifikuar vendin dhe kaq mjaftoi që rrjeti të a.ludojë se ata janë bashkë.

Theksojmë se nga dyshja nuk kemi marrë asnjëherë asnjë pohim apo mohim të lajmit dhe mbetemi ende në pr.itje të reagimit të tyre.

Facebook

Trending