Connect with us

Politike

Ndryshimet kushtetuese, Kim dhe Soreca shkojnë me urgjencë në selinë blu

Published

on

Ambasadorja e ShBA, Yuri Kim dhe ambasadori i BE-së, Luigi Soreca kanë mbërritur në selinë e PD për një takim të pa lajmëruar me kryetarin e PD, Lulzim Bashën.

Thuhet se ky takim do të ketë në fokus hapjen e listave me miratimin e ndryshimeve kushtetuese ditën e sotme nga parlamenti.

Facebook

Trending