Connect with us

Show-stil

Oriola Marashi dhe Eros Grezda i japin fund lidhjes? Detaji që ngre dyshime

Published

on

Oriola Marashi dhe Eros Grezda u kthyen shpejt në një nga çiftet më të komentuara në media.

Ata e kaluan karantinën së bashku dhe dukej se çdo gjë po shkonte perfekt mes çiftit. Por një veprim i tyre i fundit lë të kuptohet se ata mund të jenë duke kaluar në ndonjë krizë.

Ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në ‘Instagram’ dhe vitet e fundit rrjetet sociale tregojnë shumë për një raport.

Megjithatë na mbetet të presim për të parë në vazhdim nëse është thjesht një grindje momentale apo diçka më shumë.

Facebook

Trending