Connect with us

Show-stil

Pas 17 vitesh në ekran, Alban Dudushi largohet nga “Top Channel”. Ja cili është destinacioni i radhës

Published

on

Moderatori i njohur Alban Dudushi, i cili ka rreth 20 vite karrierë në “Top Channel”, është larguar nga ky televizion.

Githçka nisi nga një video e publikuar nga e shoqja, Bieta Sulo në Instagram, e cila paralajmëroi largimin e tij. Së fundmi, “Revista Who” ka bërë me dije se Albani do të largohet drejt “Vizion Plusit”, ku nuk dihet ende se ç’format do të drejtojë

Burime për këtë media kanë konfirmuar se moderatori është parë prej ditësh të frekuentojë ambientet e këtij televizioni dhe zonën rreth tij, nën shoqërinë e drejtuesve.

Facebook

Trending