Connect with us

Lajme

Ra nga ura e lartë, burri që udhëtonte me biçikletë përfundon me plagë në kokë në spital

Published

on

Një person është dërguar me urgjencë në spital në Korçë pasi ka mbetur i plagosur aksidentalisht. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Sheqeras. I plagosuri, po udhëtonte me biçikletë dhe është rrëzuar nga një urë me një lartësi të konsiderueshmë.

Për pasojë, ai ka marrë plagë të mëdha dhe është dërguar në spital me urgjencë për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Identiteti i personit të plagosur nuk dihet, por paraprakisht dyshohet se ka qenë në gjendje të dehur. Kjo gjendje ka bërë që ai të humbasë gjendjen e tij shëndetësore.

Facebook

Trending