Connect with us

Lajme

Rama përplaset me deputetin Gjuzi: Naltmadhni, fute këmishën brenda se…

Published

on

Kryeministri Rama nuk i kursen bejtet me deputetet e opozites se re,edhe diten e sotme ai i eshte drejtuar Kujtim Gjuzit nga foltorja duke i thene se duhet te mesoj kodin e veshjes se Oborrit Mbreteror.

“Naltmadhni të lutem mbajë fronin se Princ Lekën e nxore jashtë loje. Se ke në kontraditë në objekt se edhe naltmadhëni edhe Gjuz janë dy gjëra që nuk përputhen me njëra tjetrën dhe kur përdorë kravatë, këmishën fute brenda është a-ja e kodit të veshjes së Oborrit Mbretëror. Këmisha jashtë pa kravat, kravata lartë këmisha brenda. Në kodin e veshje së Oborrit Mbretëror këmisha jashtë jaka zbërthyer se edhe ashtu eshte kështu i b.ie pastaj edhe mbret edhe Gjuz.

Ju të sulmoni pa kapur kallzuesin lëre njëherë kallzuesin të vije mbas kryefjalës, kundrinori pika pastaj ndërhy. Nejse, pak humor kamzalinjsh, siç jemi ne të dy.” iu përgjigj kryeministri Rama deputetit Gjuzi.

Facebook

Trending