Connect with us

Lajme

Shfaqet super s*ksi, nuk do e besoni sa kushton kjo veshje e Luana Vjollcës

Published

on

Moderatorja shqiptare Luana Vjollca është gjithmonë e komentuar në mediat rozë. Dhe prej vitesh përveç rolit të saj si moderatore ajo është sh.faqur dhe si këngëtare.

Ndërkohë postimet e saj në Instagram janë ndër më të pëlqyerat dhe veshjet e saja marrin gjithmonë vëmëndjen e vajzave.

Një gjë e tillë ka ndodhur dhe së fundmi kur moderatorja u sh.faqë me një fustan ngjyrë të kuqe dhe të gjatë, me të cilin moderatorja mori me mijëra pëlqime.

Por nuk do ta besoni se sa ka kushtuar ky fustan.

Sipas faqes Whattheywearin fustani është i markës Philipplein dhe kushton plot 4998 euro.

Facebook

Trending