Connect with us

Lajme

”Të q*** qeverinë!”, reperi i njohur lèshon gojèn

Published

on

Reperi i njohur Majk, përmes disa postimeve në Instastory, ka reaguar ndaj m.asave të qeverisë për mos hapjen e lokaleve të natës dhe nd.alimin e muzikës pas orës 20:00 të mbrëmjes.

Në postimin e parë ai mbështet pro.testat e zhvilluara në Londër për mos mbajtjen e ma.skës, ndërsa në postimin e dytë shkruan se dëshiron të jetojë sipas rregullave të veta. “Të q*** qeverinë dhe sistemin”, shprehet ai.

Facebook

Trending